Rytuały Miłosne

Rytuały miłosne mają tak długą tradycję, jak cywilizacja. Od wieków były stosowane z powodzeniem przez tych, którzy nie potrafili pogodzić się z życiem bez ukochanej osoby.

Rytuały miłosne odprawione przez osobę biegłą w arkanach magii, potrafiąca połączyć wiedzę z doświadczeniem i mającą ku temu odpowiednie predyspozycje, są w stanie doprowadzić do odrodzenia się niemal każdego związku i stworzenia nowej relacji z osobą, z którą chcemy być. Uroki miłosne mają zastosowanie w wielu sytuacjach:

– kiedy doszło do odejścia ukochanej osoby i zerwania związku (partnerskiego, małżeńskiego). I pomimo czynionych wysiłków uzdrowienia go, nie ma po stronie byłego partnera sygnałów świadczących, że istnieje taka możliwość. Również, gdy partner związał się już z kimś innym i zaczyna budowanie nowego związku.

– gdy pomimo wielu wysiłków osoba, z którą chcesz stworzyć związek, jest nieczuła na Twoje starania. Kiedy jest niezdecydowana i nieprzekonana do stworzenia z Tobą bliższej relacji.

– kiedy Twój związek przeżywa kryzys i prostą drogą zmierza w kierunku rozpadu. Gdy brak Ci już sił i pomysłów na Jego ratowanie.

– Można również przyciągnąć partnera, kiedy nie ma się konkretnej osoby na uwadze. Wówczas zaklina się ogólną intencję na przyciągnięcie miłości. W wyniku tego rytuału po krótkim czasie pojawia się na naszej drodze właściwa osoba. Ktoś z kim można stworzyć szczęśliwy i obiecujący związek.

Rytuały miłosne są potężnym narzędziem, którego należy używać mądrze, dlatego wiele osób woli pracować z profesjonalistą, który jest w stanie zweryfikować sytuację przed wybraniem najwłaściwszego rytuału. Dokonuje się tego za pomocą sesji z Tarotem i wchodząc w odmienne stany świadomości. Po takiej analizie można wskazać najsilniejszy w danym przypadku rytuał miłosny. Taki, którego efekty będą widoczne w miarę szybko. Magia miłosna jest wszechogarniającą częścią świata duchowego i istnieją dziesiątki rytuałów i zaklęć miłosnych, które mogą pomóc w prawie każdym aspekcie życia miłosnego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5