Rytuały na Różne Okazje

Rytuały na różne okazje. Istnieje wiele kwestii życiowych, które można uzdrowić bądź skierować na właściwe tory za pomocą Rytuału Intencyjnego. Poniżej przykłady najczęściej zamawianych rytuałów:

Rytuał finansowy. Uwalnia potężną siłę, która dokonuje pozytywnych zmian w Twoim życiu na poziomie finansowym, często również zawodowym. Są to bowiem kwestie powiązane ze sobą. W krótkim czasie na Twojej drodze zaczynają pojawiać się sprzyjające, korzystne sytuacje, które przyciągają do Ciebie pieniądze z różnych źródeł. Jednocześnie zablokowane zostają niekorzystne okoliczności, które sprawiają, że pieniądze od Ciebie uciekają, jak różnego rodzaju zadłużenia, nietrafione inwestycje itp. Po tym rytuale Twoja kondycja finansowa ulega znacznej poprawie i uzdrowieniu.
– Rytuał na rozwój kariery zawodowej. Pomaga w znalezieniu odpowiedniego zajęcia, z wysokim wynagrodzeniem i korzystnymi warunkami ogólnymi. Umożliwia również wstąpienie na szybką ścieżkę awansu zawodowego. Sprzyja podwyżkom i innym około płacowym warunkom pracowniczym. Jest także pomocny w zwalczeniu nieprzyjaznych Tobie osób. Staje na drodze ich ewentualnych kroków, jakie mogliby podjąć aby podkopać Twoją pozycję zawodową.
– Rytuał zmieniający nastawienia do nas osoby/osób nieżyczliwych
– Rytuał na zdanie konkretnego egzaminu (na prawo jazdy, matury, egzaminu wstępnego do szkoły/uczelni
– Na zajście w ciąże
– Rytuał na korzystną sprzedaż nieruchomości, wartościowego przedmiotu
– Na spowodowanie lepszych osiągnięć i wyników w nauce
– Rytuał na pogodzenie się z konkretną osobą
– Na zwiększenie swojej atrakcyjności

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4